Kdo jsem

Andrea Ďurinová - lektorka  Systému přírodního léčení a vzdělávání Hadži-ki , duchovní léčitelka a terapeutka

Jsem máma, která žije život plný radostí i starostí, jako každý z Vás. Měla jsem to štěstí, že mě život zavedl na krásnou duchovní cestu, která mi pomohla vyrůst a očistit se od mnoha zátěží, které můj život činily těžším a smutnějším.

Nejprve jsem poznala léčení s Archanděly, které mě velmi oslovilo a inspirovalo hledat  mou cestu duchovního růstu. A pak, k mému velkému štěstí, jsem v roce 2004 poznala mé učitele a přátele Marcelu Chadžijskou a Mirka Hadaše. Nastoupila jsem báječnou cestu Hadži-ki, která mi doslova změnila život. Změna je tak výrazná, že dělím svůj život na dvě fáze "před Hadži-ki" a "po Hadži-ki". Přála bych každému tolik požehnání, kolik se mi na této cestě dostalo.

Naučila jsem se od nich mnoho metod pro léčení a harmonizaci těla i duše. V jejich jedinečné esoterické Akademii léčitelských umění jsem za 6 let studia našla svou životní cestu, vyrostla v duchovní léčitelku, terapeutku a lektorku. 

Od roku 2010 pomáhám lidem na plný úvazek s jejich trápením na těle i na duši a s velikou láskou, vděčností a pokorou předávám dál učení mých Mistrů.

Těším se na vás

Andrea